Extra ALV op woensdag 3 juli van 20.00-21.00 uur bij de Veluse Poort in Dieren

12 juni 2024

 

Alle leden en ouders/verzorgers van leden zijn uitgenodigd voor een extra ALV op woensdag 3 juli. De reden hiervoor is dat we op zoek zijn naar enthousiaste leden en ouders/verzorgers die een bijdrage willen leveren aan (o.a. het bestuur van) onze vereniging. 

We horen veel positieve geluiden van onze leden en daar zijn we erg blij mee! We hebben een groeiend aantal leden, veel competitieteams en er worden regelmatig activiteiten georganiseerd voor zowel de jeugd als volwassenen. Om dit ook de komende jaren voort te kunnen zetten is een voltallig bestuur en inzet op activiteiten voor zowel voor jeugd als senioren noodzakelijk. We roepen onze leden én ouders/verzorgers van onze jeugdleden dan ook op om na te denken over het invullen van de vacatures en ondersteuning van diverse activiteiten. 

Wil je graag eerst meer weten over de inhoud van de taken, dan gaan we graag met je in gesprek!

Wij zijn op zoek naar mensen die iets willen betekenen in:

  • Coördinatie jeugd 
  • Ouders van jeugdleden die activiteiten willen begeleiden
  • Ledenadministratie en secretariaat
  • Voorzitter
  • Communicatie 
  • Sponsoring
  • Contactpersoon Veluwse Poort 
  • Ondersteuning van het onderhoudsteam (incidenteel of regelmatig)

Wannneer? 

Woensdag 3 juli van 20.00 tot maximaal 21.00 uur bij de Veluwse Poort.

Graag uiterlijk een week voor de ALV contact opnemen met het secretariaat als je interesse hebt om toe te treden tot het bestuur, of als je op andere wijze wil bijdragen aan onze vereniging: [email protected].

Voor de bestuursposities (voorzitter, secretaris, jeugdcoordinator en bestuurslid Veluwse Poort) zal gestemd worden tijdens de ALV. 

Vanuit het Bestuur wordt Manita voorgedragen om voorzitter te worden.

We hopen jullie te zien op 3 juli!

 

Peter Lokhorst, Evert, Eveline, Angela, Peter Rogge, Iris en Manita

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen